Smartney: oferta instytucji pożyczkowej

opinie klientow o pozyczkach w smartneyFirma Smartney to wciąż stosunkowo mało znany gracz na polskim rynku pożyczkowym, który pod względem rozpoznawalności nie może równać się z takimi gigantami, jak chociażby Wonga czy Vivus. Jednocześnie jednak Smartney pod względem oferty prezentowanej swoim klientom bez wątpienia należy do najbardziej interesujących instytucji pożyczkowych w skali całej branży. Potwierdzeniem tego są nie tylko liczne fachowe recenzje, ale także smartney opinie formułowane przez klientów, którzy mieli okazję korzystać z usług tego pożyczkodawcy.

Firma Smartney specjalizuje się w udzielaniu długoterminowych pożyczek ratalnych. Pod tym względem pożyczkodawca jest jedną z wielu firm opierających swoją ofertę właśnie na tym wariancie pożyczek pozabankowych. Jednak to, co przede wszystkim zwraca uwagę w ofercie instytucji pożyczkowej Smartney, to naprawdę atrakcyjne warunki finansowe dostępnych w jej obrębie pożyczek

Smartney: opinie o firmie pożyczkowej oraz opis oferty

Jak już była o tym mowa powyżej, oferta instytucji pożyczkowej Smartney zawiera tylko i wyłącznie jeden określony rodzaj produktów pożyczkowych, a mianowicie długoterminowe pożyczki ratalne.

W pierwszej kolejności z pewnością warto zwrócić uwagę na bardzo wysokie maksymalne dostępne kwoty pożyczek a także równie imponujący dostępny okres spłaty. Klienci korzystający z usług Smartney mogą liczyć na pożyczki nawet do kwoty 60 tysięcy złotych przy maksymalnym okresie trwania umowy kształtującym się na poziomie 60 miesięcy. Jak więc, już w swoich podstawowych zarysach oferta Smartney znacznie bardziej przypomina ofertę kredytów konsumpcyjnych oferowanych przez banki, niż oferty ogromnej większości firm pożyczkowych.

To jednak jeszcze nie wszystko. Firma na swojej stronie internetowej informuje, że maksymalna wartość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania w przypadku pożyczek ratalnych w Smartney to poziom 30,4%. Wystarczy jednak skorzystać z dostępnego na witrynie firmy kalkulatora, aby przekonać się, że w wielu wypadkach RRSO będzie kształtować się nawet na poziomie 15-17%, co jest wynikiem jak najbardziej konkurencyjnym nawet w stosunku do oferty banków.

Nie jest to bynajmniej dzieło przypadku. W podawanych na swojej stronie informacjach firma Smartney streszcza specyfikę swojego modelu biznesowego, który polega na połączeniu wysokich pod względem dostępnych kwot oraz atrakcyjnych finansowo pożyczek, co jest typowe dla banków, z charakterystycznym dla firm pożyczkowych łatwym dostępem do oferty.

Warunki pożyczek

Formułowane przez klientów firmy smartney opinie podkreślają jeszcze jeden nader istotny element, a mianowicie właśnie wzmiankowany powyżej łatwy i szybki dostęp do pożyczek dostępnych w ofercie tego podmiotu. Cały proces wnioskowania oraz ofertowania odbywa się całkowicie online, przy szybkiej weryfikacji danych za pomocą specjalnej aplikacji, a nie przelewu weryfikacyjnego.

Firma prowadzi również nowoczesną politykę w zakresie systemu weryfikacji zdolności kredytowej klienta, co oznacza brak konieczności dołączania do wniosku pożyczkowego jakichkolwiek dodatkowych dokumentów, jak np. zaświadczenie o dochodach.

Co również bardzo ważne dla klientów, Smartney jest pewnym i zweryfikowanym pożyczkodawcą pozabankowym. Firma widnieje w Rejestrze Instytucji Pożyczkowych działającym przy KNF, co stanowi gwarancję zgodności modelu działania firmy z przepisami Ustawy o Kredycie Konsumenckim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *