Pożyczki od AASA opinie, recenzje i doświadczenia klientów.

opinie o AasaFirma pożyczkowa AASA na polski rynek weszła w 2012 roku. Klienci decydujący się na jej ofertę mają możliwość zaciągnąć zobowiązanie ratalne na korzystnych warunkach. Klientami spółki mogą być osoby powyżej 20 roku życia, wykazujące stały dochód oraz pozytywną historię kredytową. Czy firma AASA opinie dotychczasowych pożyczkobiorców zawdzięcza korzystnej ofercie, czy szczegółowemu procesowi ich weryfikacji?

Spojrzenie na ofertę firmy

AASA nie różnicuje ofert dla starych i nowych klientów. Pożyczkodawca przyznaje kredyty na tych samych warunkach każdemu. Maksymalnie można ubiegać się o 10 000 złotych pożyczki spłacanej do dwóch lat. Przed podpisaniem umowy pracownicy AASA weryfikują zdolność kredytową swojego klienta i historię spłat wcześniejszych zobowiązań. Jeśli stwierdzone zostanie naruszenie tych kryteriów umowa z AASA nie zostanie zawarta. Jakie kryteria trzeba więc spełnić? Należy być zameldowanym w Polsce i posiadać polskie obywatelstwo, byś starszym, niż 20 lat oraz wykazać swoją zdolność do spłaty zobowiązania. Dopiero wówczas podejmowana jest decyzja o przekazaniu pieniędzy.

Co o AASA mówią klienci?

Dotychczasowi klienci wskazują na pozytywne doświadczenia z pożyczkodawcą. W ich mniemaniu AASA w odpowiedni sposób weryfikuje swoich klientów, zabezpieczając się tym samym przed niewielkim odsetkiem spłaty. Pożyczkobiorcy chwalą przede wszystkim dobrą ofertę firmy i mniejsze oprocentowanie, niż w konkurencyjnych punktach. Dodatkowo doceniane jest także podejście personelu, który szczegółowo odpowiada na pytania zadawane przez aktualnych i potencjalnych klientów. Według ich opinii AASA proponuje korzystne warunki spłaty, które nie stanowią dużego obciążenia dla domowego budżetu. Firmę doceniają przede wszystkim osoby, którym zależy na szybkim przelaniu gotówki na konto. Po spełnieniu niezbędnych kryteriów pieniądze wypłacane są błyskawicznie i prosto na wskazany numer konta klienta. AASA może pochwalić się dobrymi opiniami swoich pożyczkobiorców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *