Kuki – najważniejsze informacje

opinie o kukiKuki to jedna z firm pożyczkowych, które w Polsce działają stosunkowo krótko. Duża konkurencyjność oraz coraz wyższe oczekiwania klientów powodują, że wszystkie firmy pożyczkowe starają się przyciągać do siebie klientów jak najlepszą ofertą. W chwili obecnej standardem są już darmowe pożyczki z RRSO 0%. W niniejszym artykule omawiamy jedną z najkrócej istniejących firm pożyczkowych, czyli Kuki. Czy Kuki opinie wśród klientów ma dobre? Czy oferta tej firmy odpowiada na potrzeby i oczekiwania swoich klientów? Na wszystkie te pytania odpowiadamy w niniejszym artykule. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

Kuki – najważniejsze informacje na temat firmy pożyczkowej online

Kuki to jedna z najkrócej istniejących w Polsce firm pożyczkowych. Firma ta działa według jednej, niezwykle interesującej reguły. Stara się przyciągać do siebie jak największe grono klientów za sprawą rozmaitych promocji i akcji bonusowych. Mowa tutaj na przykład o pierwszej darmowej chwilówce, która może wynosić nawet 5000 złotych. Ponadto, druga pożyczka może opiewać na kwotę nawet 15000 złotych. Nie są to oczywiście sumy, na które mogą liczyć wszystkie osoby wnioskujące o pożyczkę w Kuki. Wszystko zależy od aktualnej sytuacji finansowej każdego z wnioskujących.

Maksymalny termin spłaty chwilówki w Kuki wynosi standardowo (tak jak w przypadku innych firm pożyczkowych) 30 dni. Istnieje jednak możliwość przedłużenia terminu spłaty pożyczki w Kuki. Klienci mogą przedłużyć swoje zobowiązania o 7, 14 bądź 30 dni. Jest to niezwykle przydatne rozwiązanie, dzięki któremu na wypadek nieprzewidzianych okoliczności może przedłużyć termin swojej spłaty i nie obawiać się o przykre konsekwencje wynikające z braku terminowości w spłacaniu swojej pożyczki.

Co trzeba zrobić, by dostać pożyczkę w Kuki?

Kuki ma bardzo atrakcyjną ofertę pożyczek dla wszystkich nowych klientów. Każda nowo zarejestrowana osoba tego pożyczkodawcy może bowiem liczyć na uzyskanie całkowicie darmowej pożyczki, której wysokość może wynieść nawet 5000 złotych. RRSO w tym przypadku wynosi zawsze 0%. Istnieje jednak jeden niezwykle istotny warunek. Pierwsza pożyczka będzie w stu procentach darmowa tylko wtedy, gdy oddajemy ją w określonym w umowie terminie.

Jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pożyczkę w Kuki? Są one następujące:

  • wiek od 21 do maksymalnie 75 lat,
  • posiadanie polskiego obywatelstwa,
  • posiadanie dowodu osobistego,
  • posiadanie stałego adresu zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej,
  • posiadanie rachunku bankowego wraz z dostępem do bankowości elektronicznej,
  • posiadanie numeru telefonu,
  • posiadanie adresu e-mail,
  • posiadanie całkowitej zdolności do czynności prawnych.

Kuki opinie

Czy Kuki opinie wśród klientów ma dobre? Jak wskazują recenzje zamieszczane przez klientów w internecie, jest to firma, z której usług warto korzystać. Klienci chwalą sobie wysokie kwoty pożyczek oraz profesjonalną obsługę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *