KredytOK- recenzja firmy pożyczkowej

opinie o kredytOKInstytucja pożyczkowa KredytOK to na chwilę obecną bez wątpienia jeden z najciekawszych podmiotów polskiego sektora pożyczek pozabankowych. Dobitnie potwierdzają to liczne pozytywne kredytOK opinie, w których klienci pokreślają przede wszystkim niezwykle wręcz atrakcyjne warunki finansowe pożyczek w firmie KredytOK.

KredytOK jest instytucją pożyczkową opierającą swoją ofertę przede wszystkim na jednym konkretnym rodzaju produktów pożyczkowych, a mianowicie pożyczkach ratalnych. Raty są spłacane w systemie miesięcznym a sama oferta firmy pozornie nieszczególnie wyróżnia się na tle konkurencji. Po bliższym przyjrzeniu się dostrzegamy jednak, że, w ramach działalności online, firma celuje w określoną grupę klientów, a mianowicie pożyczkobiorców, w którzy w innych warunkach najpewniej zamiast pożyczek ratalnych wybraliby popularne chwilówki.

 KredytOK: opinie o firmie i recenzja oferty

Jak wspominano, instytucja pożyczkowa KredytOK specjalizuje się w udzielaniu pożyczek ratalnych. Oferta ma jednak charakter specyficzny. Szybko zauważymy, że maksymalna dostępna do pożyczenia kwota jest typowa raczej dla ofert pożyczek krótkoterminowych, czyli tak zwanych chwilówek. W KredytOK online możemy pożyczyć do 5 tysięcy złotych. Jednocześnie jednak firma oferuje maksymalny okres spłaty wynoszący nawet do 6 miesięcy. 

W ten sposób widać, że internetowa część oferty firmy KredytOK jest adresowana do klientów, którzy z jednej strony potrzebują niewielkiej sumy pieniędzy, jednak z drugiej strony są zainteresowani dłuższym okresem spłaty, niż ma to miejsce w przypadku pożyczek krótkoterminowych.  Pożyczając kwotę 5 tysięcy złotych na okres 6 miesięcy, wysokość raty miesięcznej będzie wynosić dokładnie 1210.51 zł. Co ważne, pierwszą ratę spłacamy dopiero miesiąc od momentu zaciągnięcia zobowiązania. Całkowity koszt pożyczki dla podanego przykładu będzie wynosić 2164,49 zł, co stanowi naprawdę korzystny wynik, porównywalny z ofertami kredytów konsumpcyjnych w niektórych bankach.

Inne ważne informacje

Instytucja pożyczkowa KredytOK nie stawia przed potencjalnymi pożyczkobiorcami specjalnie wygórowanych wymagań. Aby móc otrzymać pożyczkę musimy mieć co najmniej 26 lat, posiadać stały dochód a także mieszkań w Polsce oraz posiadać aktywne konto bankowe. Firma nie wymaga przedstawiania przez klienta żadnej dodatkowej dokumentacji, jak np. zaświadczenie o dochodach.

Co również ważne, realizacja wszystkich etapów wnioskowania o pożyczkę w KredytOK jest możliwa w całości online. Weryfikacji naszych danych osobowych dokonujemy poprzez skorzystanie z szybkiej usługi Kontomatik. Firma działa jednak również stacjonarnie. W przypadku zaciągnięcia pożyczki w oddziale, zmieniają się jej warunki: maksymalna dostępna do pożyczenia kwota będzie wynosić nawet do 15 tysięcy złotych z okresem spłaty na poziomie sięgającym nawet 20 miesięcy. Widać więc, że oferta stacjonarna firmy pożyczkowej KredytOK jest adresowana do klientów potrzebujących pożyczek na wyższe kwoty i z dłuższym okresem spłaty. To zróżnicowanie oferty bez wątpienia stanowi kolejny istotny atut KredytOK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *